Profesjonalnie i przystępnie. Nie zarzucili mnie prawniczym żargonem, z którego nic nie da się zrozumieć, tłumaczyli jasno i cierpliwie. A przede wszystkim wywalczyli dla mnie pieniądze większe niż marzyłam! Polecam z całego serca! Iwona W.
Nie trzeba się na tym znać. Wziąłem kredyt we frankach bo tak mi doradzali. Ale czemu i na jakich zasadach to dla mnie czarna magia. Bałem się, że jak będę chciał walczyć z bankiem to będę musiał się tego wszystkiego nauczyć. Nie musiałem. Wszystkim się zajęli i wygrali dla mnie unieważnienie umowy! Dzięki! Artur P.
Dziękuję Kancelarii za zajęcie się moją sprawą. Czułem się jak głupek, który dał się zrobić w konia przez sprytnych bankowców. Już się tak nie czuję. A odzyskane pieniądze bardzo się przydadzą, właśnie oczekujemy dziecka. Michał S.
Szybko, solidnie, rzeczowo. Bez niepotrzebnego „ganiania” klienta. Dla mnie bomba! Joanna B.
Wahałem się, nie wierzyłem, że coś można zrobić w mojej sprawie. Tyle było gadania w TV i w internecie, z którego nic nie wynikało. Można było! Odzyskałem sporo pieniędzy i wiarę w sprawiedliwość. Piotr K.
Wiedzą o czym mówią, znają się na tym, nie musiałem niczego specjalnie tłumaczyć i 40 tysięcy powróciło na moje konto! Szczerze polecam! Adam R.